Copywriting

Copywriting

Mnoho webmasterů a tvůrců webů tento mocný nástroj přehlíží, ale právě copywriting může váš web dostat do podvědomí jak lidí, tak vyhledávačů.

O co se vlastně jedná? Copywriting lze prezentovat jako psaní textů, které má splnit předem stanovený cíl. Může se jednat o textování webových stránek, popisy produktů internetového obchodu či například tvorbu efektivních PR článků.

Správně napsaný text umí opravdu velké věci. Donutí návštěvníka vašeho e-shopu zakoupit zboží, vyzve ho k objednání služby a především ho přiměje na stránkách zůstat. A právě takový text vám zhotovím. Takový, který nenudí, čtenáře zaujme a pro vás bude jen prospěšný.

Co tedy nabízíme?

Textování webových stránek – atraktivní a čtivé texty pro vaše webové stránky

Popisy produktů – texty s cílem donutit zákazníka zakoupit zboží

PR články – texty s velkým důrazem na SEO pro podporu vašich webových stránek

Postup při copywritingu

  1. Prostřednictvím formuláře nebo e-mailu nás kontaktujete a sdělíte nám Vaše představy a přání.
  2. V případě, že nemáte ponětí pro jaké množství textu se rozhodnout, jak dlouhé by měly být popisky k produktům, jakým způsobem vaše stránky otextovat a tak dále, rádi Vám se vším poradíme.
  3. Spojí se s vámi copywriter, hned jak to bude možné a domluvíte si podrobnosti včetně nacenění a termínu dokončení Vaší objednávky.
  4. Pokud bude Vaše objednávka většího rozsahu, texty Vám bude copywriter průběžně zasílat, abyste měli představu o tom, v jaké fázi se práce zrovna nachází.
  5. Jakmile bude objednávka dokončena, Vy si ji prohlédnete a pokud budete mít nějaké výhrady, vše upravíme do takové podoby, abyste byli maximálně spokojeni. Protože spokojený zákazník je pro nás to nejdůležitější.

Nezůstávejte za konkurencí a nechte si zhotovit texty, jež vám přinesou ovoce, ale především peníze, protože my jsem spokojeni, když Vy vyděláváte!

Cena za Copywriting

Jedna normostrana textu vás vyjde od 150 Kč. Nejsme plátci DPH.

Možnost množstevních slev!

Nezávazná objednávka

Máte o naše služby zájem? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře nebo přímo přes e-mail info@press-media.cz

    Copywriting od PressMedia