Personální agentura vám zajistí práci

více v článku...

Personální agentura s pobočkami po celé ČR

Personální agentura je moderní, dynamická a rozvíjející se agentura. V současné době zastupuje desítky firem.

Jak najít práci

Personální agentura Žirafa.cz je spolehlivá agentura, která ví, jak svou práci dělat. Kvalitní a komplexní služby pro zaměstnance i zaměstnavatele na špičkové úrovni jsou nejdůležitějším základem. Pobočky najdete v Brně, Liberci, Praze nebo například v Benešově.

Personální agentura Žirafa.cz nabízí služby v oblasti zprostředkování zaměstnání nejen osobně na pobočkách, ale i na webu zirafa.cz, kde najdete stovky inzerátů práce a veškeré informace. Spolehlivá a inovativní personální agentura přistupuje k hledání zaměstnání i zaměstnanců vždy spolehlivě, na základě vašich potřeb.  Personální agentura Žirafa je mladá, dynamická, inovativní a bez tajemství, vždy s vámi pracovníci jednají na rovinu.  Pomůže vám vyřešit i problém s nedostatkem specialistů ve všech odvětvích.

Personální agentura disponuje zkušeným týmem poradců, nabízí osobní přístup a pomáhá při hledání zaměstnání i zaměstnanců. Agentura Žirafa naslouchá pozorně vašim přáním a potřebám.

Potřebujete najít zaměstnance? Obrátit se můžete se svými požadavky na pracovníky agentury Žirafa pomocí kontaktního formuláře či osobně. Na základě vašich přesných  požadavků vyhledají vhodné zaměstnance, případně uspořádají výběrové řízení a teprve poté vám doporučí nejvhodnější kandidáty. Personální agentura disponuje rozsáhlou databází uchazečů o zaměstnání, šetří tak váš čas.  Podle konkrétních požadavků vám zpracuje personální audit a poskytne kompletní poradenství.  Personální agentura Žirafa.cz nabízí celou řadu volných míst, které inzerují výrobní podniky i firmy na webu.  Pro své zaměstnance nabízí personální agentura celou řadu benefitů, výhodné platové ohodnocení. I vy můžete spolupracovat s personální agenturou. Možností je celá řada, stačí se informovat u pracovníků personální agentury.