Kameny pro harmonii těla i duše

Minerální kameny jsou spojeny s čakrami. Dráhami v těle, které mají harmonizovat organismus. Když všechno dobře funguje, cítíte se zdraví a silní.
Tomu napomůže pravidelná meditace. Při ní, můžete použít minerální kameny. Drží se v ruce. Před meditací je potřeba krystaly očistit. Každý se čistí jiným způsobem, pod vodou, za pomocí křišťálu nebo na přímém slunci. Je dobré, když je kámen nabitý a má plno energie.
Harmonie čaker je základ zdravého života. Jestliže vás něco bolí, můžete si pokládat kameny na tělo, na místa, kde cítíte bolesti. Zklidní se vám psychika a napomůže léčbě.
Dobré jsou obzvláště na hlavu, kde využijete ametyst nebo klouby, kde zase funguje křišťál. Dobré jsou i masáže s hmatkami z kamenů, kterými si můžete masírovat celé tělo.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.
Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.
Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, zda je fantazie či ne že nás může pohltit jednoho dne černá díra nebo co nám může říct filozofie o vzniku vesmíru, hvězda, planet či černých děr.