Úklid toalety bez použití chemie? Jde to!

Úklid domácnosti se neobejde bez pravidelného čištění koupelny a toalety. Vydezinfikujte vaši toaletu bez drahé chemie. Poradíme vám, které čističe účinně odstraní bakterie a viry, máte je ve své kuchyni a stojí pár korun!

Čištění toalety je základ domácí hygieny

Co by to bylo za úklid domácnosti, kdybyste nechali svou toaletu bez povšimnutí? Krásně čistá toaleta je vaší vizitkou, proto její péči rozhodně nepodceňujte. Kolem toalety se tvoří velké množství bakterií, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví. Jak se jich účinně zbavit prostředky za pár korun?

Pravidelný úklid – sázka na jistotu

Úklid domácnosti a koupelny se stává každodenní rutinou. Pro pravidelný úklid toalety doporučujeme domácí prostředky, které jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale hlavně i k vašemu zdraví! Nezpůsobují alergické reakce a nemají neblahý vliv na váš nervový systém. Na rozdíl od chemických přípravků však vyžadují delší dobu působení. 

Ocet jak ho neznáte

Úklid domácnosti i vaší toalety zvládnete za pomoci octa. Kyselina octová je nejoblíbenější a nejlepší čisticí prostředek, který lze použít k úklidu toalety. Její složení je šetrné, ale velmi účinné! Ocet si poradí si s bakteriemi, s vodním kamenem i se zažloutlými místy uvnitř toalety. Ocet můžete nanést po celé míse nebo pouze na znečištěná místa a nechat působit i přes noc. 

Jedlá soda pohlcuje zápach

Úklid domácnosti se neobejde bez jedlé sody. Používáme ji na odstranění skvrn, pro čištění koberců a nově můžete využít její schopnosti i při úklidu toalety. Pomáhá v případě velmi znečištěné a zapáchající toalety. Skvěle absorbuje pachy a spolu s octem vyvolá opravdu bouřlivou reakci, která se postará o dokonale čistou toaletu.

Mějte krásně čistou koupelnu každý den

Abyste si úklid domácnosti maximálně ušetřili, nemusíte hodiny vysávat, dezinfikovat a stírat prach. Přenechejte tyto činnosti našim specialistům. Naše firma provádí úklid domácnosti v Praze a jejím okolí. V dohodnutý čas k vám pošleme paní na úklid, která se postará o úklid kuchyně, koupelny, obýváku i dětského pokojíčku. Výsledkem naší práce bude krásně čistá a voňavá domácnost!