Rekonstrukce bytů: Jak na malou koupelnu, aby byla stylová a praktická?

Chystáte se rekonstruovat malou koupelnu a přemýšlíte o rozvržení její dispozice tak, aby byla praktická a zároveň odpovídala nejnovějším trendům? Poradíme vám, jak na rekonstrukce bytů a malých koupelen.

Rekonstrukce i malé koupelny může být snadná

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu a jako první přijde na řadu koupelna? Pokud jste majiteli malé koupelny, stojí před vámi velká výzva, abyste každého centimetru využili na maximum a zbytečně neplýtvali cenným místem. Jak se s nedostatkem místa hravě vypořádat? Na to vám poradí naši zkušení řemeslníci specializující se na rekonstrukce bytů. 

Design na prvním místě

Milujete design a chcete, aby vaše koupelna odpovídala nejnovějším trendům? Pak jistě chcete do své malé koupelny vměstnat všechno potřebné vybavení, které nabídne maximální komfort. Při zvolení chytrých řešení můžete v koupelně nejen ušetřit cenné centimetry, ale také vytvořit příjemný harmonický prostor.

Při výběru vhodných koupelnových doplňků a vybavení určitě nesmíte zapomenout na praktičnost, ale také by mělo vše dobře vypadat a ladit se zbytkem koupelny. Koupelna musí být vybavena tak, aby se v ní dobře odpočívalo a cítili jste se tam příjemně. Navíc musí poskytnout dostatek úložných prostor, kam ukryjete veškeré nezbytnosti od úklidových prostředků po hygienické potřeby. Radí naši řemeslníci pro rekonstrukce bytů. Vybírejte proto produkty určené pro malé koupelny. Využít můžete praktické vysoké skříňky, asymetrický sprchový kout a vanu nebo klozet šetřící místo. Díky tomu koupelnu vybavíte vším, co opravdu potřebujete.

Sprchový kout nebo vana?

Nedílnou součástí každé koupelny je sprchový kout nebo vana. Pro malé koupelny doporučujeme použít rohové sprchové kouty nebo rohové vany. Díky svým rozměrům představují obě varianty chytré řešení i do úzkých a dlouhých koupelen. Pokud patříte mezi ty, kteří si rádi dopřejí dlouhou koupel a svého zvyku a pohodlí se nechtějí vzdát ani v malé koupelně, ideální volbu představuje ergonomicky tvarované vany. Svými tvary jsou určené i pro nejmenší prostory, přičemž uvnitř nabídnou zákazníkovi komfortní prostor. Pokud vanu zkombinujete s praktickou vanovou zástěnou, pohodlně se v ní osprchujete bez stříkání vody všude okolo.

Umyvadlo s praktickou skříňkou a komfortní toaleta

Umyvadla jsou dnes k dostání v různých rozměrech i tvarech. Výhodné jsou vestavěná umyvadla do umyvadlových skříněk. Získáte úložný prostor navíc. Skříňka podtrhne design koupelny. Praktickým řešením je pro malé koupelny klozet s úzkými rozměry. Ušetříte tak místo, přitom nepřijdete o své pohodlí.

Rekonstrukce bytů Brno snadno a rychle

Rozhodli jste se pro rekonstrukci své malé koupelny a přemýšlíte, jak vše zvládnout tak, aby koupelna byla dokonalá? Obraťte se na naše zručné řemeslníky, provádějící rekonstrukce bytů v Brně a okolí. Poradíme vám s výběrem koupelnových doplňků, keramiky a dlažby. Nakonec postavíme koupelnu přesně podle vašich představ a to v dohodnutém čase! Výsledkem naší práce bude krásný a čistý prostor, který zhodnotí vaši nemovitost.