Kdy si na renovaci dřevěných schodů přizvat odborníky?

Chcete, aby vaše schody opět vypadaly jako nové, ale už jsou ve špatném technickém stavu a vyžadují pomoc odborníka? Obraťte se na náš tým, který vám pomůže s kompletní renovací dřevěných schodů.

Pyšněte se krásným schodištěm

Patříte mezi milovníky designových prvků a chcete, aby vaše dřevěné schodiště bylo dominantou vašeho patrového rodinného domu? Schody jsou skvělou volbou, jak všem návštěvám ukázat, že se o svůj dům náležitě staráte. Aby bylo schodiště tou nejlepší vizitkou pro vás, doporučujeme je pravidelně udržovat a čas od času jim dopřát kompletní renovaci.

Péče o schody není náročná. Každý domácí kutil zvládne opravit drobné rýhy svépomocí a to tmelem a lakem. Jenže co dělat se silnou vrstvou laku, která už nedrží a zcela zakryla strukturu dřeva?  V takovém případě je nutné provést kompletní renovaci dřevěných schodů.

Odborná renovace dřevěných schodů

Pokud vaše schody vyžadují kompletní renovaci, pak doporučujeme, obrátit se na naše specialisty. Náš tým podlahářů má s renovací dřevěných schodů mnohaleté zkušenosti. Za roky praxe dokážeme každému zákazníkovi zajistit odbornou renovaci schodiště tak, abychom schodům prodloužili životnost na maximum a po našem zásahu vypadaly jako nové. Proto k vám pošleme našeho technika, který nejdříve posoudí aktuální stav schodiště. Krok posouzení technikem není radno podcenit, špatný posudek by mohl způsobit mnohem vyšší náklady za renovaci dřevěných schodů, případně i narušení stability schodiště. Naši certifikovaní technici na práce dohlíží po celou dobu.

Postup renovace dřevěných schodů

Schodiště renovujeme pomocí broušení hrubých nerovností na nášlapném povrchu. Tímto způsobem odborně odstraníme hluboké rýhy, odstraníme starý lak. Praskliny se zatmelují a na závěr se na schodiště nanese ochranná vrstva kvalitního laku, nebo vosku. Při tomto postupu se vždy držíme doporučení technika. V případě potřeby se do schodiště doplní uštípnuté kousky dřeva a upevní se povolené zábradlí a schod po schodu Vás zbavíme vrzaní a pocitu prohýbajícího se schodu. Po kompletní renovaci budou vaše schody opět krásné jako nové.