Na kolik přijde vedení účetnictví?

Potřebujete pro své podnikání najít spolehlivou účetní firmu, ale nevyznáte se, jak se určuje cena za outsourcing účetnictví? Obraťte se na naši účetní firmu a my vám připravíme cenovou kalkulaci šitou na míru vašim potřebám!

Co tvoří cenu externího účetnictví?

Externí účetnictví neboli outsourcing využívá stále více živnostníků a firem. Jak a podle čeho se odvíjí cena za vedení účetnictví? Tvorba ceny za vedení účetnictví je složitý proces. Během propočtů se bere v úvahu mnoho faktorů. Základem pro výpočet ceny, tedy měsíčního paušálu, je účetní položka. Tou se rozumí řádek účetního deníku. Například vydaná faktura představuje dvě až tři položky. Cena se pak pohybuje v řádech desítek korun za položku. Pokud máte velkou firmu s množstvím dokladů, naše účetní firma se s vámi domluví na hodinové sazbě.

Jak se ovlivňuje výsledná cena za vedení účetnictví

Naše účetní firma se zabývá kromě vedení účetnictví také daňovou evidencí, mzdovým účetnictvím, daňovým poradenstvím a zpracováním daňových přiznání. Výsledná cena za vedení účetnictví je ovlivněna návaznými službami, jako přiznání k daním, organizační a ekonomické poradenství, příprava výkazů pro banky a podobně. Dále se zohledňuje stupeň kooperace klienta nebo automatizace zpracování dokladů. Zohledňuje se rovněž i to, zda je vaše firma plátcem DPH. Proto se cena vedení účetnictví počítá pro každého klienta zvlášť. Vždy posoudíme vaše požadavky a připravíme cenu za vedení účetnictví podle vašich potřeb.

Kontaktujte nás pro výpočet ceny za vedení účetnictví

Chcete kromě vedení účetnictví připravit také daňové přiznání a zastupovat na úřadech? I s tímto vám naše účetní firma může pomoci. U zastupování firmy, která není klientem a žádá si pouze jednorázové jednání s úřadem, se musí účetní společnost důkladně seznámit s důvodem jednání s úřadem. V tomto případě se cena stanovuje hodinově. Nedělejte si starosti s úřady ani vyplněním daňového přiznání. Naše účetní společnost vám připraví komplexní služby v oblasti účetnictví za nejlepší ceny v Brně a širokém okolí.