Jak si levně půjčit dodávku na stěhování? Poradíme, jak na to.

Stěhování se rozhodně neobejde bez pomoci přátel a rodiny, se kterými přestěhujete i ty nejtěžší kusy nábytku. Jak a čím všechny věci dovést na novou adresu? Výhodný je pronájem dodávky.

Pronájem dodávky u profesionální půjčovny se vyplatí

Nejvýhodnější pronájem dodávek ve Zlíně od půjčovny Rentcar Otrokovice je patrný už na první pohled. Většina nabízených vozů někde slouží. Některé pronajaté dodávky rozvážejí zboží v Česku. Jiné, zvláště ty na operativní leasing, jezdí za hranicemi. Nejčastěji v Německu, Rakousku, Francii či na Slovensku. Nejvytíženější bývá půjčovna dodávek Zlín v období kolem poloviny měsíce, kdy si dodávky půjčují také firmy, které je používají pro rozvoz svého vlastního zboží či produktů. Pokud tedy zvažujete pronájem dodávky, nejvýhodnější je objednat si dodávku s předstihem.

Jak se při pronájmu dodávky nespálit

Konkurence v oblasti pronájmu dodávek je dnes veliká. Proto není žádný problém, objednat si svůj vůz elektronicky formou vyplněného kontaktního formuláře přímo na internetových stránkách půjčovny. Jak ale získat nejvýhodnější pronájem za cenu, která je konečná? Mnoho půjčoven dodávek totiž klientům nesmyslně účtuje skryté poplatky, které pak navyšují pronájem i o tisíce korun.

Jako zákazník máte hned několik možností. Buď si důkladně přečíst obchodní podmínky vámi vybrané autopůjčovny, nebo se spoléhat na seriózní půjčovnu, u které jsou všechny ceny transparentní a samozřejmě konečné. Naše autopůjčovna Rentcar Otrokovice má na svých stránkách platný ceník, podle kterého dopředu víte, kolik za pronájem dodávky zaplatíte. Pokud chcete pronájem dodávky využít na delší dobu, není problém domluvit výhodnější pronájem. Více se dozvíte přímo u našich specialistů, jaké výhodné podmínky pro své zákazníky nabízíme.

Manipulační technika zdarma

Pokud si půjčujete dodávku, určitě se vám bude hodit manipulační technika. Naše půjčovna dodávek Zlín pronajímá dodávky na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a v ceně za zapůjčení máte mnoho bonusů zdarma. Jedním z nich je půjčení manipulační techniky. Půjčit si můžete rudlík, stěhovací popruhy, stěhovací kolečka a další. Nedílnou součástí pronájmu dodávky je také půjčení GPS navigace a v ceně je také dálniční známka pro České dálnice.

Co je potřeba doložit pro pronájem dodávky?

Abyste si mohli bezpečně odvést veškerý inventář vaší domácnosti, potřebujeme od vás doložit platný občanský průkaz, řidičské oprávnění sk. B, se kterým můžete řídit všechny naše dodávky a vratnou kauci, kterou po skončení nájmu v plné výši vracíme, pokud je vůz bez závad. O bezpečí na cestách se vám stará nonstop asistenční služba, výhodné havarijní i povinné ručení. O nic se s našimi dodávkami starat nemusíte. Chcete si pronajmout dodávku ve Zlíně za nejlepší ceny? Pak nás kontaktuje na telefonu: 608 800 180 nebo mailem pbrezik@email.cz.