Měděné šperky vám propůjčí neotřelý půvab

Měď je prvkem, který vyniká mimo jiné i zajímavým vzhledem. To ho přímo předurčuje pro výrobu šperků. Po zlatu a stříbru představuje dokonce jeden z nejoblíbenějších kovů, které se pro tento účel využívají.
Nejdůležitějšími vlastnostmi měděných šperků je specifický teplý červenohnědý odstín, ale i vysoká odolnost. Sám o sobě však původní materiál odolností vyloženě nevyniká, proto se využívá přimísení mosazí nebo bronzu, obvykle tak nejde o měď čistou.
Měděný šperk je dokonale nadčasovým prvkem, který velmi dobře „funguje“ v neformálním outfitu, ale je vhodný i pro oficiální příležitosti.

Zemité tóny, které jsou pro tento materiál tolik charakteristické, se uplatní jako výrazný prvek nejen v dámské šperkovnici. Skvěle oživí taktéž vzhled pánů a dají najevo, že jejich nositel má cit pro detail a nebojí se vystoupit z davu. Toužíte po měděném šperku i vy? Pokračujte s námi.
Chcete se dozvědět něco o hvězdách, osudech lidí a znameních? Jak o činských znameních, tak normálního klasického zvěrokruhu? Určitě navštivte náš blog o těchto věcech, kromě jiného. Máme pro Vás připraven například článek o znamení lva nebo znamení ryby.