Navrhněte si svou vlastní vertikální zahradu

Máte příliš málo místa ve svém bytě, na balkoně nebo v zahradě a chcete být obklopeni krásnými květinami? Nezoufejte! Pro takové případy tu je jednoduché řešení v podobě interiérových či exteriérových vertikálních zahrad.

Pro vertikální zahradu není místo potřeba

Milujete krásu rostlin, ale máte málo místa ve vaší zahradě nebo v bytě? Nedostatek prostoru neznamená, že byste si nemohli sami osázet prostor rostlinami, které se vám líbí a které milujete. Na řešení prostorových problémů stačí použít svou kreativitu a moderní technologie. Pomocí vertikální zahrady můžete pěstovat okrasné květiny i zeleninu u vás doma, na balkoně, terase nebo na malé zahradě. Navíc tím získáte krásný a designový prvek, který vám poskytne dostatek soukromí od zvědavých pohledů sousedů, a zakryjete s nimi nevzhledné zídky. Nedostatek prostoru tak nebude překážkou na cestě ke krásné zahradě.

Vertikální zahrada na balkoně

Hlavně ve městech se byty často potýkají s nedostatkem prostoru na to, abyste si vytvořili vlastní květinový nebo zeleninový záhonek. Naše firma však poskytuje skvělé řešení pro všechny milovníky rostlin.  Za vertikální zahrádku ani nemusíte nutně utratit spoustu peněz. Naše firma se specializuje a tvorbu krásných vertikálních zahrad. 

Osázení rostlinami

Samozřejmě, že se pro vertikální zahradu nehodí úplně všechny rostliny. Neměly by do nich být vysazovány rostliny, s velkým kořenovým systémem. Kromě toho je nutné při výsadbě zohlednit fakt, že voda prosakuje od shora dolů. Naše speciálně vyvinuté truhlíky disponují odtokovými otvory, kterými může přebytečná voda protékat kaskádovitě do nižších pater a dále do záchytné nádoby umístěné ve spodní části systému. Pro rovnoměrné dávkování vody k jednotlivým rostlinám lze náš systém pro vertikální zahrady vybavit kapkovacím zavlažovacím systémem.

Navrhněte si vlastní design vertikální zahrady

Modulární systém vertikálních zahrad možné používat jak v interiérech, tak exteriérech. Jednotlivé truhlíky si můžete osázet rostlinami, které máte rádi. Díky vysoké modularitě truhlíky optimálně přizpůsobí každému prostoru a hodí se do bytů, domků, na balkón i zahradu. Uvnitř domácnosti zelené stěny zlepšují ovzduší, venku zase poslouží jako vertikální zahrada, kde lze pěstovat bylinky a zeleninu, a tím si zároveň ochladit okolí domu. Proměňte i vy svou zeď v luxusní designový prvek.