Tvoje rande ze seznamky za pár dnů – jak na to?

Věřte nebo ne, ale jít na první rande z online seznamky je opravdu možné, a dokonce i vhodné již za pár dnů. Podíváme se, jak při seznamování online na to a poradíme vám, jak být mnohem úspěšnější.

více v článku...

Co všechno urychluje rande ze seznamky

Pokud chcete být na každé seznamce úspěšnější, je potřeba vyvarovat se zbytečným chybám a snažit se ze seznamování online dostat maximum. Níže se přehledně podíváme na to, co vám výrazně pomůže.

Seznamovací profil je vaše vizitka

Registrace je na seznamce nezbytná. Umožňuje vás identifikovat a spárovat alespoň s e-mailem, na který vám potom může přijít notifikace o tom, že vám někdo napsal. Určitě se registrujte, vyplňte důkladně seznamovací profil a dejte si záležet. Pokud totiž bude profil skutečně odrážet vás, bude pro vás dobře pracovat a zaujme jen ty správné lidi, kteří vás potom budou kontaktovat a je velká šance, že z toho bude něco víc. Takže buďte sami sebou a zapomeňte na jakékoliv lži a výmysly nejen při seznamování.

Fotky dělají první dojem a zvyšují důvěryhodnost

Zaujměte fotkou a zvyšte tak své šance. Jednak můžete velice snadno udělat první dojem a také věřte, že spousta návštěvníků seznamek se na profily bez fotky ani nedívá nebo dokonce filtruje pouze uživatele, kteří mají na profilu fotku. Pokud přidáte víc fotek, můžete díky nim ostatním sdělit třeba vaše záliby, oblíbený sport a tak dále. Pokud fotku nepřidáte, výrazně vám to bude škodit a ostatní vás snadno předběhnou.

Slušná komunikace přináší růže

Pokud někomu na seznamce píšete, nebo odepisujete, tak si dejte záležet. Je to totiž další z dojmů, který může na protější straně vyvolat zájem, nebo také nezájem. Pište, pokud možno bez chyb, hezky česky a rozepište se. Tím, že někomu pošlete smajlíka, nebo jen pozdrav, tak rozhodně velký zájem nevyvoláte.

Také si dejte pozor na to, pokud by si s vámi chtěl někdo jen dlouze dopisovat. Často tam jsou i takoví lidé, kteří se sejít nechtějí nebo nemohou. Pokud si s někým ze seznamky rozumíte, pak zbytečně neodkládejte další kroky, jako třeba telefon a potom první rande.

Kterou seznamku má smysl vyzkoušet

Rozhodně doporučujeme vyzkoušet co nejvíc seznamek, protože čím víc rozhodíte sítě, tím je vyšší šance a často se stává, že člověk uloví tu nejlepší rybu v malém rybníčku, ve kterém by to nikdo nečekal. Akorát si dejte pozor na seznamky, které člověka často nutí k registraci, aniž by mohl vidět nějaké reálné uživatele, čtěte obchodní podmínky a podívejte se do kontaktů. Doporučujeme české seznamky, jako je třeba seznamka randino, které provozují české firmy. Samozřejmě velké sociální sítě doporučujeme také.