Víte, které vybavení vám zpříjemní pobyt na zahradě nebo dvorku od jara do podzimu?

Všichni, kdo chtějí trávit čas venku aktivně, mají možnost koupit si mnohé vybavení, s nímž je to okamžitě a jednoduše možné. A přitom nemusíte mít velký prostor. Stačí vám malá zahrada nebo dvorek, které si uzpůsobíte k obrazu svému. Aktuálně patří k těm nejvyhledávanějším kromě nadzemních bazénů, dětských domečků nebo malých hřišť bezesporu trampolíny a vířivky. Vydovádí se díky nim malí i velcí.

Jakou trampolínu vybrat?

V některých domácnostech se nachází nejedna trampolína. Volit totiž můžete menší i větší modely, přičemž každý má svá pro a proti. Malé trampolíny s průměrem cca metru, jsou ideální na cvičení a zpevnění těla. Ty ale většinou používáme doma. Na zahradu zřejmě využijete větší modely, které jsou vyšší, mají větší průměr, pevnou, stabilní a těžší konstrukci proto, aby odolala i zátěži při sportu dospělých.

Zahradní trampolíny jsou opatřeny vnitřní ochrannou sítí, aby nedošlo k vyskočení skákajících ven a následnému úrazu. K vyšším modelům nechybí schůdky zdarma, aby se na skákací plochu dostali bezpečně dospělí i děti. Vždy dbejte na to, aby byl pružiny kryty ochrannou fólií, která bude držet pevně na svém místě. Aktuálně jsou mnohé kvalitní a odolné trampolíny v akcích, které je značně zlevňují. Mnohé najdete např. v e-shopu Hawaj.

Relax ve vířivce

Už dávno neplatí, že byste mohli relaxovat v bublinkách jen na wellness pobytech. Vířivka nafukovací je možností, jak si doma zajistit masážní koupel v libovolně teplé vodě kdykoli si budete přát. Můžete si připravit romantický večer, ale také pozvat kamarády a ve vířivce si skvěle popovídat, namasírovat unavené svaly, prohřát je a dopřát tělu odpočinek, který se vám vrátí v podobě lehčího a příjemnějšího pohybu.

K dostání je také mnohé doplňkové vybavení k vířivkám, ať už pro ochranu před sluncem, k získání soukromí, k udržení teplé vody uvnitř nebo její ochraně před znečištěním a další.

Podívejte se na webové stránky Hawaj.cz a vyberte si trampolínu, vířivku i další vybavení na zahradu, abyste hezké dny rádi trávili venku, ať už s dětmi, nebo jen ve dvou s partnerem.