Jak vybrat zásnubní prsten

Čeká vás výběr zásnubního prstenu a nevíte, který vybrat? Máme pro vás pár tipů, jak vybrat ten pravý zásnubní prsten. Na výběr prstenu byste si měli vyhradit nějaký čas a během té doby obejít pár zlatnictví, kde si prsteny prohlédnete. Není od věci se partnerky jen tak zeptat, co se jí líbí, abyste měli větší šanci na úspěch.
Dávat ženě šperk ze žlutého či červeného zlata, když nosí pouze bílé je nesmysl. Raději se podívejte, co přesně vaše vyvolená nosí za styl, abyste se jí trefili do vkusu. Prsten bude nosit celý život, proto je dobré vybrat něco, co může zkombinovat se vším, co běžně nosí. Některé ženy však potěší i extravangance nebo netradiční pojetí snubního prstenu.

Ke krabičce s prstenem můžete přiložit i kytici nebo nějaké přání, kde se vyznáte ze své lásky a použijete i citáty o lásce, jež vám pomohou se plně vyjádřit při žádosti o ruku.
Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo o drahých kovech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jaká tajemství skrývá platina nebo jaké informace nám odhalí znamení zvěrokruhu.