Finská sauna a její blahodárné účinky na zdraví

Finská sauna má skvělé léčivé účinky na lidský organismus. Dopřejte si ji i v době Lockdownu v pohodlí domova. Nechte si vyrobit finskou saunu na míru vašemu interiéru!

Finská sauna na míru jako hlavní součást vašeho interiéru

Moderní interiéry s umístěním finské sauny počítají přímo v projektu. Užívejte si luxusního domácího wellness i vy. Nechte si zhotovit finskou saunu na míru vašemu interiéru. Moderní sauny lze umístit do koupelny, ložnice nebo samostatné wellness místnosti. Díky sauně zhodnotíte svou nemovitost, ale především vytvoříte příjemné prostředí pro všechny členy rodiny. Mějte možnost užít si každodenní relax u vás doma, i když je vyhlášený celostátní lockdown.

Proč si pořídit finskou saunu?

V současné době nemáme příliš mnoho možností, jak si užít příjemné chvíle ve wellness. Před námi jsou sice teplejší měsíce v roce, ale náš organismus je neustále vystavován náporům virů. Nastartujte si svou imunitu co nejlépe bez nutnosti užívání umělých léků a vitaminů.

Saunování ve finské sauně pomáhá nastartovat imunitní systém. Pravidelná návštěva sauny patří k nejlepším a osvědčeným zbraním v boji proti nachlazení. Kromě toho získáte mnoho bonusů navíc, jako je celkové osvěžení, prokrvení a očistu pokožky, prohřátí a uvolnění svalstva a redukci váhy.

Nechte si navrhnout saunu pro svůj byt

Užívejte si luxusní domácí wellness každý den. Jsme specialisté na sauny a saunové vybavení. Užívejte si blahodárné účinky saunování kdykoliv budete chtít. Povzneste své domácí lázně na zcela novou úroveň a pořiďte nebo si sestavte sami svou domácí saunu, šitou na míru svým potřebám. V naší nabídce najdete veškerý materiál pro stavbu domácí sauny. Vybrat si rovněž můžete z nabídky našich typizovaných saun, které dodají vašemu interiéru šmrnc a navíc nabídnou pohodové saunování kdykoli budete mít chuť.

Kde je možné postavit finskou saunu na míru?

Finskou saunu na míru můžete umístit do každé místnosti. Lze ji postavit takřka kdekoliv. Naši klienti často volí svou finskou saunu na míru do své nové wellness místnosti. V menších bytech pak přichází v úvahu koupelna. Pro tří až čtyřčlennou rodinu by měla být velikost sauny asi 7 m2. Výška sauny bývá obvykle kolem dvou a půl metru a vzdálenost horní lavice od stropu má být minimálně metr. Sauna i doplňky sauny musí být odolné teplotám kolem 130 °C.

Víte, jak se správně saunovat?

Saunování doporučujeme naplánovat na večerní hodiny. Před samotným saunováním se nedoporučuje konzumovat větší množství jídla a pití. Zcela se vyhněte alkoholu. Saunování byste měli absolvovat bez plavek v saunovacím ručníku nebo v prostěradle. Pro prokrvení a odstranění odumřelé kůže se používá masážní kartáč nebo žínka. Při saunování dodržujte pitný režim minerální vodou bez bublinek. Saunování opakujte 3 x po dobu 10-15 minut.