Pískování veteránů: šetrná a účinná metoda pro odstranění rzi

Čeká vás renovace veterána? Jednou z nejúčinnějších metod, jak renovovat karoserii i jednotlivé autodíly od rzi a nánosů starého laku, je metoda pískování. Díky ní docílíte obnovení dokonalého povrchu z jakéhokoliv materiálu. Povrch bude čistý, hladký, připravený k nástřiku nové barvy.

Na co se pískování používá

Pískování lze provádět na kterýkoliv materiál. Potřebujete odstranit z kovu rez, nerovnosti a barvu? Metoda pískování je nejšetrnější a nejúčinnější volbou. Pod vlivem vysokého tlaku se na požadované místo tryská písek, který dokonale odstraní staré nánosy i z těžko přístupných míst, jako jsou šrouby, záhyby, apod. Účelem metody pískování je dokonalá příprava podkladu pro aplikaci nátěrových systémů, penetrací a stěrek.

Účinné tryskání ocelových konstrukcí

Pokud vás čeká oprava nosníků u veteránů, metoda tryskání nosníků je skvělou volbou. Pokud volíte tryskání s inhibitorem, pak zabráníte tvorbě mikrokoroze po opískování. Vhodné pískovací materiály je možné použít i na nejrůznější jiné materiály. Pískování lze provádět na kterýkoliv stavební a strojní materiál.

Pískování autodílů

Naše společnost Barmakolor se specializuje na pískování již dlouhé roky a tryskání autodílů je naší hlavní náplní práce. K pískování autodílů používáme moderní pískovačku. Pro jednotlivé autodíly pečlivě vybíráme vhodnou metodu pískování, která zaručí, že šetrně a důkladně odstraníme všechny nedokonalosti z ošetřovaného povrchu. Důležitý je individuální přístup k renovaci jednotlivých autodílů i ke kompletní karoserii. Díky tomu zaručujeme, že nedojde k poškození jednotlivých dílů, které jsou například již z velké části napadeny korozí.

Renovace veteránů tryskáním

Provádíme částečné i kompletní renovace veškerých auto i moto dílů. Díky mobilitě našich moderních pískovaček a vysoce účinného odsávání je možné provádět pískování v interiéru i exteriéru. Vyhledávané je také pískování nákladních vozidel, návěsů, zemědělských i stavebních strojů.

Nástřiky autodílů

Po kompletní renovaci autodílů prostřednictvím pískování provedeme odborný nástřik ochranné základní barvy a následně přichází na řadu tónování jednotlivých dílů podle vašich potřeb. Ke stříkání autodílů používáme vysoce kvalitní laky, zaručující dlouhou životnost. Naše tónovací centrum vám namíchá barvu podle vašich potřeb.