Jak jednoduše přestěhovat firmu nebo kancelář v Praze a okolí?

Čeká vás stěhování? Ať už potřebujete přestěhovat sklad nebo kancelář, obraťte se na profi stěhováky, kteří mají se stěhováním již prokazatelné zkušenosti.

Stěhování kanceláře a firmy

Přemýšlíte, že rozšíříte svou firmu, ale současný prostor v nebytových prostorách nevyhovuje nebo je malý? Poohlédněte se po okolí po nové, lukrativnější adrese. Práci spojenou se stěhováním nechte na našich profesionálních stěhovácích. Se stěhováním firem máme mnohaleté zkušenosti. Pro stěhování kancelářského nábytku, elektroniky, skladu, vybavení výrobní haly a těžkých břemen, máme kvalitní stěhovací techniku.

Naši stěhováci jsou pravidelně školeni pro stěhování těžkých břemen. K práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky. Naše léty prověřené stěhování v Praze a okolí je pro vás vždy perfektní zárukou spolehlivosti, odpovědnosti a nejlepších cen.  

Stěhování těžkých břemen v Praze

Stěhování těžkých břemen vyžaduje zkušenosti, kvalitní stěhovací pomůcky, ale také sílu. Pro stěhování firem a bytů v Praze, nabízíme například stěhování kopírek, trezorů, specializujeme se také na stěhování vybavení kanceláře apod. Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým limitem plnění. V případě nehody jsme schopni ihned vyplatit plnou výši škody.

Stěhování archivů a skladu

Každý majitel firmy má ze zákona povinnost několik let archivovat účetnictví i nejrůznější dokumenty. Potřebujete přestěhovat váš archiv? Naše firma Stěhování Praha vám zajistí bezpečné stěhování nejen archivu, ale také regálu nebo skladu. Kromě samotného stěhování archivu vám pomohou s přípravou a balením dokumentů, archů a šanonů tak, aby nedošlo během převozu ke smíchání. Také poskytneme adresní štítky pro popis stěhovacích krabic.

Nekupujte stěhovací krabice ani folie, vše máme k dispozici

Přemýšlíte, do čeho zabalíte veškeré vybavení domácnosti či firmy? Nedělejte si starosti, kde sehnat kvalitní krabice, boxy a jiné pomůcky. Na stěhování vám přivezeme přepravky, krabice a další potřebný obalový materiál. S naší firmou Stěhování Praha nebudete mít žádné starosti. Obraťte se na nás a my se postaráme o bezpečné přestěhování vaší firmy či bytu.