Jak se bydlí v dřevostavbě

O levné dřevostavby na klíč je stále větší zájem. Pocházíte se staré zástavby nebo cihlového domu a chcete vědět, jak se v moderních dřevostavbách bydlí?

Dřevostavby vykouzlí krásný, příjemný a moderní domov

Pro pocit pohody, bezpečí a komfortu je nejdůležitějším parametrem nového domu a jeho obyvatel schopnost vytvořit skutečný domov. Už při plánování stavby levné dřevostavby na klíč, je nejdůležitějším rozhodnutím výběr stavební firmy, která zajistí kvalitní stavbu, hladký průběh výstavby a všechny dokončovací práce, pokud si je klient s firmou domluví. Díky dobře zvolené stavební firmě se klienti nikdy nedostanou do fáze naprostého zklamání, zoufalství či bezmoci a ani se nemusí potýkat s nekončící řadou reklamací, tak jak to zažilo mnoho klientů zkrachovalých nebo nekvalitní práci odvádějících firem. Navíc díky volbě hrubé stavby na klíč lze klientům ušetřit mnoho práce, času, starostí, nervů a možná i rodinných rozepří, které by nás čekaly při stavbě svépomocí. 

Co je levná dřevostavba na klíč

Nejdůležitější je vědět, že dřevostavba není srub. Dnešní levné dřevostavby na klíč podléhají nejmodernějším trendům a jejich architektonické možnosti jsou prakticky nekonečné. Díky možnosti stavby velkých prostor bez nutnosti stavby příček či opěrných sloupů, si můžete navrhnout dům přesně podle vašich představ. I proto jsou dřevostavby mnohdy postaveny do nadčasového designu.

Dřevostavby mohou být klasické, se sedlovou střechou, nebo jako moderní bungalov. Náročnější zákazníky uspokojí vila domy, které mají více podlaží, možnost ploché střechy a garážové stání.  Důvodů, proč se u vašeho nového bydlení rozhodnout pro dřevostavbu, je hned několik.

Proč se rozhodnout pro levnou dřevostavbu na klíč

Zákazníci se pro dřevostavby přiklánějí stále častěji. Vede je k tomu především rychlost, jakou jsou tyto rodinné domy a bungalovy postaveny. Stěny domu jsou zhotoveny z prefabrikovaných dřevěných rámů, které jsou vyplněny izolací a zakryty dřevovláknitými deskami.  Na první pohled vůbec nepoznáte, že se jedná o dřevostavbu.

Výhody použitých materiálů pro dřevostavbu

Výhodou panelů je to, že jsou vyrobeny v kryté výrobní hale a na místě stavby jsou pouze smontovány dohromady. Naše firma pracuje rychle, efektivně a především podle předem stanovených postupů. Za sebou máme mnoho let praxe, a proto přesně víme, jak při stavbě vaší levné dřevostavby na klíč postupovat. Jedině tak vám zajistíme maximální ochranu materiálu proti povětrnostním vlivům na obnaženou konstrukci.

Na stavbu domů je použito nejkvalitnější dřevo a díky vnitřní izolaci, izolačním nátěrům a parozábranám, je zajištěna i tepelná pohoda a nízká energetická náročnost domu. Za svou dobu existence máme na svém kontě postaveno řadu levných dřevostaveb na klíč. Díky množství objednaného materiálu máme u svých dodavatelů výrazné slevy, které se odrážejí na výsledné pořizovací ceně domu. Naši klienti tak řádově ušetří tisíce korun za svůj dům. Základní typ domu lze pořídit dokonce pod dva miliony korun. Standardní výbavu můžete doplnit o volitelné prvky, jako je parkovací přístřešek, podsklepení, nebo bazén.

Jak se bydlí v levné dřevostavbě na klíč

Na otázku, jak se bydlí v dřevostavbě, jsme se zeptali majitelů klasického domu se sedlovou střechou. „Je to zkrátka pohoda. Náš rodinný dům klasického střihu má sedlovou střechu a velkorysou dispozici 6 plus 1. V prvním podlaží nalezneme obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, který se zahradou a prostorem terasy opticky propojují velká francouzská okna. V přízemí je i pracovna, kterou jsem si navrhl, abych mohl svůj čas trávit více doma s rodinou a zároveň mohl kdykoliv vyřídit komunikaci mezi mými klienty. Pracovnu lze ovšem využít i jako pokoj pro hosty. Přízemí doplňuje malá koupelna a technická místnost. V patře se nachází ložnice, dva dětské pokoje, pracovna pro manželku a velká koupelna. Jako velkou výhodu považujeme fakt, že z dětských pokojů je přístup na balkon s výhledem do zahrady. Venkovní terasa může být propojena s bazénem a pro váš automobil je připraveno kryté stání. Náš dům jsme si upravili dle vlastních potřeb a během stavby jsme mohli kdykoliv říct svůj názor nebo provést změny takzvaně za pochodu, což se nám zdálo jako skvělé řešení k tomu, aby byl náš dům dokonalý.“ říká Josef Němec, který ve své levné dřevostavbě na klíč bydlí s rodinou už třetím rokem. Vyberte si sami svůj vysněný domov na klíč. Naši odborníci vám pomohou s výběrem rodinného domu i s úpravami dispozic uvnitř domu.