Profesionální výmalba pro jakýkoliv interiér

Aby dům vypadal dobře, nezáleží pouze na pěkné fasádě. Důležitá je i výmalba vnitřních prostor, díky níž můžete snadno ohromit každou návštěvu, ale i vám se v takovém domě bude dobře bydlet.

více v článku...

Na barvách záleží

Malířství Praha nabízí malířské a natěračské služby v Praze a jejím okolí do 30 km. Pomohou vám s výmalbou bytu nebo domu, vše provedou rychle a precizně. Pokud stále tápete ve výběru barev a nevíte, která barva by se nejlépe hodila do malé ložnice, velkého obýváku nebo špatně osvětlené šatny, nebojte se nechat si poradit. Zkušení malíři vám rádi pomohou s výběrem té správné barvy podle expozice interiéru.

Existuje mnoho způsobů, jak vybírat barvy do jednotlivých místností. Základním předpokladem, podle kterého se obvykle jednotlivé odstíny barev vybírají, je psychologie barev. Obecně platí, že do malých interiérů nejsou vhodné příliš tmavé barvy. Místnosti potom vypadají „utopené“ a ještě menší, než ve skutečnosti jsou. Do takových pokojů se naopak doporučují světlé, svěží odstíny, které místnost prosvětlí a opticky ji zvětší.

Nejste-li si jisti výběrem vhodného nátěru, nebo máte nějaké specifické požadavky (jako větší prosvětlení místnosti, nebo vytvoření hřejivého dojmu), neváhejte se obrátit na malířství Praha.

Profesionální výmalba domácnosti

Pokud se rozhodnete malovat svépomocí, čekají vás nejspíše dlouhé hodiny výběrem kvalitní barvy v obchodě a také nákup malířského náčiní. Po návratu domů práce však teprve začíná. Čeká vás stěhování nábytku, zakrývání, míchání barvy a tak dále. Malířství Praha vám však může nabídnout své dlouholeté zkušenosti s malováním interiérů po celé Praze. Zároveň mohou s jistotou zaručit vysokou kvalitu služeb, včetně kompletního servisu.

Malířství Praha se o váš dům postará. Po zhodnocení stavu zdí provedou práce, které bude nutné provést, aby nový nátěr perfektně držel a byl bez jediné chybičky. Obvykle se jedná o odstranění nedokonalostí na omítkách, škrábání starých nátěrů, penetrační nátěry, vyplnění spár nebo izolační nátěry. Velkou výhodou je, že vás nečeká žádné zdlouhavé zakrývání nábytku a podlah – malířství Praha provádí i tyto přípravné práce. Po skončení všech prací zase vše odkryjí a provedou finální úklid. Stěny budou dokonale hladké a okolí čisté.

Investujte do budoucna

S kvalitní a precizně provedenou výmalbou můžete získat hned několik výhod. V první řadě budou stěny vašeho domu čisté, takže si nemusíte dělat starosti s prachem a množením plísní. Dobře odvedená práce se promítne v celkové spokojenosti obyvatel domácnosti. Pěkné rovné zdi sice vyžadují mnoho přípravných prací, ale konečný výsledek rozhodně stojí za to. Oškrabání staré omítky (pokud je to potřeba) by se rozhodně nemělo brát na lehkou váhu. Stejně tak je důležité zaspárování všech děr, aby mohly vzniknout dokonale rovné zdi. Malířství Praha garantuje tu nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu.