Jak si vybrat jarní šaty podle typu postavy

Při výběru jarních šatů je potřeba zohlednit tvar vaší postavy, protože jak už asi víte, ne všechny střihy by vám mohly lichotit. Důležité je, aby jarní šaty vystihly vaše přednosti a zakryly vaše nedostatky.

Víme, že žádné ženě by neměly v šatníku chybět košilové šaty, ty sluší každé. Dejte svému šatníku nádech jarního období a tmavým barvám dejte vale. Slunečné počasí je za dveřmi, všichni se těšíme na dávku energie, kterou v této době obzvlášť potřebujeme. Ať už se jedná o jakoukoliv jarní barvičku, pohodlnost především. Dámské jarní šaty nakoupíte prakticky kdekoliv. Jestliže jste ten typ, který si je potřebuje vyzkoušet, pak je nejjednodušší si zajít do kamenné prodejny. Ovšem na internetovém prohlížeči najdete módní kousky, které třeba jinde v kamenných obchodech nekoupíte.

Na co je potřeba si dát pozor?

Při výběru jarních kousků neboli jarních šatů je potřeba si dát pozor na to, jaký typ postavy máte. Existuje pět typů ženských postav a podle těch je potřeba se naučit vybírat správné střihy.

Jarní šaty podle postavy

  • Pokud víte, že vaše postava je horní částí štíhlejší ale dolní naopak silnější, měla byste se zaměřit na šaty s hlubokými výstřihy a odhalenými rameny.
  • Jestliže vaše postava je spíše ve tvaru jablka, tedy problematickou částí je vaše břicho, pak zvolte dlouhé splývavé šaty a véčkový výstřih.
  • Postava ve tvaru přesýpacích hodin má vyhráno, sluší ji v podstatě jakýkoliv outfit.
  • Dalším ženským typem postavy je obdélník, ten je charakteristický velmi širokými rameny, boky a nevýrazným pasem ženy. Pro tento typ vám doporučujeme jarní šaty s přepásáním v pase, nebojte se sukně s volánky.
  • Postava obráceného trojúhelníku, kdy je objemnější vrchní část těla a boky jsou naopak nevýrazné, je dobré sáhnout po tmavém svršku a světlejší sukni.

Vybírejte také podle barviček, které jsou právě IN

Nudné a tmavé odstíny pryč s nimi

Dejte nudným a tmavým odstínům oblečení vašeho šatníku sbohem. Ať už je vašim favoritem černá, šedá nebo hnědá zkuste namísto nich vsadit na odstín červené, žluté, růžové nebo zelené.

Trendy barvy jarních šatů

Pro sexy vzhled je tu červená

Chcete být podmanivá, sebevědomá a sexy? Pak je pro vás vhodná barva odstínu červené a bordó ve které budete nepřehlédnutelná. Mnoho žen mnoho názorů, existují ženy, které odstín červené nesnáší nebo ji milují. Tak či tak, červenou v nabídce e-shopu nebo kamenného obchodu nikdy nepřehlédnete. Chcete začít i Vy nosit jarní šaty v odstínu sexy červené? Pokud se necítíte na celo červený vzhled od obuvi až po oděv a doplňky, pak zkuste začít menšími doplňky jako jsou červené nehty, rudá rtěnka nebo kabelka.

Pro něžnost, jemnost a svůdnost pudrově růžová

O tomto odstínu se dají psát neskutečné články, jak se dá tento odstín zkombinovat a k čemu se hodí, ale především jak dodává celému outfitu lehký barevný nádech, a přitom je svou jednoduchostí chová jako neutrální a neškodná barva. Téměř každý typ pleti a pokožky si s tímto odstínem pudrově růžové rozumí. Pudrově růžové jarní šaty s nádechem něžnosti a ladnosti.