Pár rad, na svatební výzdobu vašeho dne

Blíží se váš velký den D a vy chcete, aby byl podle vašeho očekávání? Hledáte inspiraci na svatební výzdobu a nevíte, jak vybrat? Svatební dekorace patří na svatební stůl i na samotný obřad. Kromě květinové výzdoby, která je samozřejmostí je svatební dekorací i prostorový a výhledový doplněk. 

Podle čeho si vybrat vhodnou svatební výzdobu?  

Upřednostňujte barevné odstíny podle vašich představ, nebo se nechte inspirovat svatebními styly jako je BOHO, Vintage nebo Glamour svatba. Pro výběr svatební výzdoby je dobré si dát časový předstih, není to tak jednoduché, jak se zdá.  

Mnoho žen se nechá inspirovat právě svatebními styly, některé zase nechají svatební výzdobu zcela na koordinátorce. Jak si svatební výzdobu zařídíte vy.

Barevná kombinace

Barevnosti, té se meze nekladou, ale čeho je moc toho je příliš. Pokud chcete mít svatební dekoraci s nádechem, využijte barevné kombinace zlaté, stříbrné, fialové nebo bordové. Pro lehkost a hravost zvolte barevné odstíny jako je oranžová, žlutá nebo světle zelenkavá. Pro exotický styl zvolte barevný odstín tyrkysové. 

Kde se svatební výzdoba hodí? 

  • Svatební dekorace vchodu (dveře do kostela, zámku, louky v podobě slavobrány)
  • Ozdobená cestička k oltáři, obřadnímu stolu (pro tuto svatební výzdobu je vhodná květinová dekorace)
  • Místo jako je pódium je podle odborníků svatebním místem, kterému se doporučuje přidělit největší část rozpočtu
  • Dekorace svatební tabule je dalším místem, kde by svatební výzdoba neměla chybět

Sedněte si společně s vašim partnerem a proberte všechny představy od výběru obřadu, velikosti a počtu pozvaných osob na vaši svatbu, nebo také proberte zásadní téma, zda chcete svatební výzdobu mít ve stylu nejmodernějších svateb. 

Zaměřte se u přípravy vašeho svatebního dne na každý detail, aby se nestalo že jste na něco zapomněla. Vytvořte si seznam, který je potřeba udělat do termínu. Ať už se jedná o objednání hostiny, svatebních kytic, výzdoby či sálu nebo zámečku. Velmi důležité je si vytvořit časový harmonogram a k tomu i seznam úkolů, které je potřeba zajistit od svatební výzdoby až po rozlučku. Odškrtávejte si postupně bod po bodu jednotlivé úkoly, které již máte zařízené. Mějte tak dokonalý přehled.