Plachtové garáže: Získejte garáž bez stavebního povolení

Postavte si garáž pro své auto bez nutnosti vyřízení stavebního povolení. Kryté stání nebo garáž s možností vytápění získáte díky našim kvalitním plachtovým halám.

Plachtové garáže pro auto i dodávku

Získat stavební povolení pro stavbu garáže je v dnešní době docela náročný úkol. Potřebujete pro své auto kryté parkovací stání nebo rovnou hermeticky uzavřenou garáž? Pokud nechcete stavět pevné základy, vyzdívat příčky a čekat na kolaudaci své garáže, využijte možnosti plachtových garáží.

Naše plachtové haly poskytují skvělou alternativu zděné garáže a opět se těší velké oblibě u moderních domů i starších stavení. Na rozdíl od minulosti jde dnes o podstatně kvalitnější řešení. Pořízení plachtové haly, která bude skvěle sloužit jako plachtová garáž, vyjde cenově velmi přijatelně, a to i na méně než 10 000 Kč. Zároveň se dá produkt jednoduše sestavit svépomocí už za 2 hodiny, a to jen ve dvojici, pouze se základním nářadím a bez základů. Zároveň se dá garáž kdykoliv přesunout. 

Plachtové garáže vynikají odolnou a stabilní konstrukcí

Naše plachtové haly jsou postaveny z pevné ocelové montované konstrukce, která má kvalitní práškovou úpravu proti korozi. Voděodolná plachta z polyetylenu ochranu proti UV, stárnutí a plísním. Garáž je proto prakticky bezúdržbová. Dokonalé napnutí plachty zajišťují ráčny z nerezového materiálu. Správnou stabilitu garáže zajišťují zase patentované příčné vzpěry. Naše plachtové garáže vám poskytnou kryté stání nebo garáž pro jedno až několik aut, dle vašich požadavků a potřeb. Díky plachtové garáži si můžete na zahradě postavit například dílnu, která bude osvětlená, klimatizovaná a vytápěná.

Plachtové garáže zastanou všechny funkce zděné garáže

Pokud ve vašem případě není zásadním impulsem pro pořízení garáže strach z krádeže vozu, může plachtový přístřešek nebo plachtová hala splnit většinu ostatních požadavků na garážové stání. Plachtové haly chrání auto před nepříznivými vlivy počasí, a pokud je krycí plachta z kvalitního materiálu, bude mít i dobré tepelně izolační vlastnosti, takže se vůz nebude v létě příliš přehřívat. Plachtovou garáž navíc můžete kdykoli sbalit a vzít s sebou například na chalupu nebo dovolenou.

Plachtu potiskneme podle vašeho přání

Chcete, aby vaše plachtová garáž dokonale ladila s architekturou domu nebo designem zahrady? Plachty lze opatřit libovolným potiskem. Vybrat si můžete ze vzorníku, popřípadě nám dodat vlastní šablonu. Plachtové garáže můžete využít i k dalším účelům, například jako kůlny a malé přístřešky na dřevo, zahradní techniku, stroje a podobně. Používat je přitom můžete úspěšně všechny roční období.